Серія ECONOM

Мочалка банна «ЛЮКС» (max)

00677
Штрих-код: 4820236240041
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з ручками, розміром 43 × 1 × 11 см.

Люкс MAX - це довга мочалка з міцними, зручними ручками, за допомогою якої можна помити і промасажувати 100% поверхні тіла. Жаккард формується спрямованими в одну сторону, довгими петлями, які надають виробу ступінь жорсткості "Medium". Поролонова вставка вшивається всередину мочалки і займає весь її внутрішній простір. Завдяки цьому в процесі використання виходить пишна мильна піна.

Мочалка банна «ЗЕБРА»

00671
Штрих-код: 4820236240058
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з ручками, розміром 43 × 1 × 11 см.

Зебра - жаккард цієї мочалки формується довгими, спрямованими в одну сторону петлями, які утворюють поперечні різнокольорові смуги двох кольорів. Виріб має ступінь жорсткості "Medium", довгі, міцні ручки, завдяки яким зручно мити важкодоступні ділянки тіла. Поролонова вставка вшивається всередину мочалки і займає весь її внутрішній простір. Завдяки цьому в процесі використання виходить пишна мильна піна.

Мочалка банна «БАННИЙ БУМ»

00657
Штрих-код: 4820236240010
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з ручками, розміри: 30 × 1 × 11 см.

Банний бум - це укорочена версія мочалки Банний бум MAX. Має ті ж поздовжні ряди "зубастих" петель, міцні і зручні ручки, поролонову вставку. Виробляється в ступенях жорсткості "Soft" і "Hard". Така мочалка буде органічно і акуратно виглядати в руках у дитини або мініатюрної дівчини. Але для дитини настійно рекомендуємо вибирати ступінь жорсткості "Soft". Виробляється в широкій палітрі кольорів.

Мочалка банна «БАННИЙ БУМ» (max)

00679
Штрих-код: 4820236240027
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з ручками, розміри: 40 × 1 × 11 см.

Банний бум MAX - жаккард цієї мочалки формується коротенькими жорсткими петлями, що нагадують вузлики. Розташовані вони поздовжніми рядами по всій довжині мочалки. Простір усередині мочалки заповнене по всій площі поролоновою вставкою для утворення пишної мильної піни. Для зручності використання у мочалки є дві міцні ручки. Жорсткий жаккард "Банного буму" здатний зробити хороший пілінг і антицелюлітний масаж. Однак при покупці - варто звернути увагу на стікер жорсткості. Банний бум може бути як зубастими, так і ніжним. Різні комбінації ниток жаккарда дозволяють виробляти його в рівнях жорсткості "Soft". Виробляється в широкій палітрі кольорів.

Мочалка банна "БРИЗ"

00689
Штрих-код: 4820236240072
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з ручками, розміри 15 × 4 × 10 см.

Бриз - це мочалка класичної форми і розмірів. Являє собою поролонову вставку, яка створює піну, обтягнуту і прошиту жакардовою тканиною. Має петельку для того, щоб можна було її повісити і просушити після використання. Жаккард формується петлями різної форми і розмірів, а так же комбінації ниток дозволяють виробляти виріб у всіх можливих ступенях жорсткості "Hard", "Medium", "Soft". Має високу стійкість до зношування. Виробляється в широкій палітрі кольорів.

Мочалка банна «РУКАВИЧКА»

00706
Штрих-код: 4820236240089
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону розміри 20 × 2 × 18 см.

Рукавичка - ця мочалка зроблена у вигляді рукавиці. Усередині містить тонкі поролонові вставки, які створюють піну, і має петельку для зручності просушування після використання. Виготовляється з трохи завуженим манжетом для того, щоб при використанні та кнтакту з водою вона не злетіла з руки в процесі використання. Геометрія петель жаккарда в сукупності з різними комбінаціями ниток дозволяють виробляти виріб у всіх можливих ступенях жорсткості "Soft", "Medium", "Hard". Одягається по черзі на руки і використовується за призначенням.

Мочалка банна «БРИЗ BAND»

00698
Штрих-код: 4820236240119
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з петелькою, розміри 15 × 4 × 10 см.

Бриз "BAND" - мочалка класичної форми і розмірів. Жаккард формується довгими петлями і виготовляється в одній комбінації поліпропіленових ниток з різними типами волокон, що в сукупності дозволяє робити "Бриз Band" тільки в ступенях жорсткості "Medium". Виріб має однотонну основу, жаккард сформований рівномірними смугами двох різних кольорів і випускається в безлічі різноманітних комбінаціях

Мочалка банна «РУКАВИЧКА ДИТЯЧА»

00709
Штрих-код: 4820236240157
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону розміри 18,5 × 1 × 16 см. М'яка і ніжна.

Дитяча рукавиця - ця м'яка і ніжна мочалка виконана у вигляді рукавиці з петелькою. За розмірами ідеально підходить для акуратної дитячої ручки. По обидва боки по всій площі виробу має поролонові вставки. Матеріал виробу абсолютно безпечний для дитини, тому що поліпропілен є одним з найбезпечніших матеріалів, а фурбуючий пігмент, нитка не виділяє навіть при кип'ятінні. На упаковці дитяча рукавиця має позначення рівня жорсткості "Kids".

Мочалка банна "Матроска"

00674
Штрих-код: 4820236240065
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону з ручками, розміри: 40 × 1 × 9 см.

Матроска отримала свою назву завдяки колірному виконанню. Череда горизонтальних смуг нагадує майки військово-морського флоту різних країн світу. Кольорова смуга завжди має жорстку структуру, біла - ніжна як кашемір. Така комбінація м'яких і жорстких смуг надає виробу ступінь жорсткості "Medium". Мочалка має дві зручні міцні ручки для того, щоб можна було з легкістю помити важкодоступні ділянки тіла. Для піноутворення має поролонову вставку, яка вшита всередині по всій площі виробу.

Мочалка банна «РУКАВИЧКА» (ЛЮКС)

00704
Штрих-код: 4820236240133
Мочалка з поліпропіленової нитки і поролону розміри 22 × 2 × 20 см.

Рукавичка (Люкс) - ця мочалка зроблена у вигляді рукавиці. Усередині містить тонкі поролонові вставки, які створюють багато піни і має петельку для зручності просушування після використання. Виготовляється з трохи завуженим манжетом для того, щоб при використанні та кнтакту з водою вона не злетіла з руки в процесі використання. Геометрія петель жаккарда в сукупності з різними комбінаціями ниток дозволяють виробляти виріб у всіх можливих ступенях жорсткості "Soft", "Medium", "Hard". Одягається по черзі на руки і використовується за призначенням.

Мочалка банна «Банний пояс»

00659
Штрих-код: 4820236240126
Мочалка з поліпропіленової нитки без поролону з ручками, розміри 51 × 12 × 0,5 см.

Банний пояс - це найдовша і пухнаста мочалка в лінійці. Ще одним її відмінністю є відсутність поролоновою вставки. Жаккард виконаний з комбінації різних ниток, які при розмилюванні утворюють піну. З боків мочалки на всю довжину розташовується зшитий безжаккардовий кант. Також ця мочалка комплектується міцними і зручними ручками. Цією мочалкою буде зручно і просто митися навіть Велетню.